Nilüfer Halı Yıkama

Nilüfer Halı Yıkama Servisi

Nilüfer bölgesi Bursa’nın batısında yer alan, genel olarak sakinlerini çalışan kesimin oluşturduğu güzel bir bölgedir. Yaklaşık 34 mahallesi mevcuttur. Bu bölgede yoğun olarak site tarzı yaşam alanları mevcuttur.
Çalışanların çalışma zaman dilimlerine uygun çözümler bularak servis yapılması gerekmektedir.
Nilüfer ilçesi sürekli yenilenen ve gelişen bir ilçemiz ve bu yüzden sürekli bir şekilde nüfus artışına maruz kalmaktadır. İnsan yoğunluğu inanılmaz bir şekilde artış gösterirken buna bağlı olarak ihtiyaçlar da artış göstermektedir. İhtiyaç denilince akla ilk gelen yiyecek ve barınma oluyor fakat yıkama sektörümüz de bu kalabalıktan faydalanıyor.
Nilüfer halkı ürün temizliği ve bakımı konusunda telefonlarımızı en çok meşgul eden ilçeler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle kaliteyi önemseyen müşterilerimiz düzenli olarak bakım hizmetlerini ihmal etmiyorlar ve sürekli olarak bize yeni insanlar yönlendiriyorlar.
Memnuniyetlerini çağrı merkezi telefonlarımız ve mail adreslerimiz yolu ile bizlere ulaştırarak belirten insanlar bizleri çok memnun ediyorlar.
Müşteri geri dönüşümüne çok önem veren firmamız bu dönüşümleri tam değerlendirme yaparak gelecek planlarını sağlam kaynaklarla oluşturmaktadır.
Yıllardır halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama sektörümüzde emin adımlarla ilerleyen şirketimiz Nilüfer halı yıkama yani Bursa Halı Yıkama Ayba olarak bir marka değeri oluşturma çabası içerisindedir. Dürüst güvenilir çalışma prensipleri ve güler yüzlü personeli ile daima müşterilerinin yanında olan şirketimiz kaliteli halı yıkama hizmetleri sunmaktadır.
Firmamız halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, kruvaze perde, jaluzi perde yıkama konularında bu bölgenin ihtiyaçlarına göre servis hizmeti sunmaktadır.Bizler Bursa Halı Yıkama AyBa olarak yola çıktığımız ilk günden beri müşteri memnuniyetini ilke edindik. Şirketimiz ile çalışan müşterilerimiz bizi çok iyi tanırlar. Bizler müşterilerimiz ile aile olmayı bilen onların güvenlerini kaybetmekten her an korkan bir tavırla hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Temizlik anlayışımız çok farklı bir tarzda işler.

En kötü dediğiniz halılarınız bile bizim yıkamamız sayesinde yepyeni olmaya müsaittir. Ayba Bursa halı yıkama firması Nilüfer halı yıkama sektörünün ihtiyaçlarını ve eksiklerini çok iyi şekilde analiz ediyor. Takım Çalışması sonucu maksimum verim alınabilmektedir.

Nilüferin tüm mahalleleri nerede olursanız olun, 100 Yıl Mahallesi, Ahmetyesevi Mahallesi, Alaaddinbey Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Ataevler Mahallesi, Balat Mahallesi, Barış Mahallesi, Beşevler Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çalıkhalil Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Demirci Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Ertuğrul Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Fethiye Mahallesi, Görükle Mahallesi, Gümüştepe Mahallesi, Hasanağa Mahallesi, Işıktepe Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Karaman Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Küçüksanayi, Kültür Mahallesi, ,Minareliçavuş Mahallesi, Nosab, Odunluk Mahallesi, Osb, Özlüce Mahallesi, Sakarya Mahallesi, Üçevler Mahallesi, Ürünlü Mahallesi. Bu mahallelerde siparişler verildiği gün veya bir sonraki gün alınmaktadır.
Firmamızda servis sisteminde RUT SİSTEMİ Kullanıldığı için adresler yakın olan bölgeler birleştirilerek alınmaktadır. Koltuk yıkama talepleriniz ise sipariş ekibimizle karşılıklı programlanarak kararlaştırılan gün ve saatte gerçekleştirilmektedir. nilüfer bölgesine 365 gün servis sunulmaktadır. sipariş için 0224 2248571 nolu telefondan irtibata geçebilirsiniz.
Nilüfer’de hangi adreste olursanız olun, halı yıkama talepleriniz için bize bir telefon etmeniz yeterlidir. Nilüfer kalabalık bir yer.
Hele izmir yolu saat dörtten sonra tıkanık. İşte böyle durumlarda serviste sıkıntılar yaşanmasına rağmen en kötü koşullarda dahi sizlere servisleri yetiştirmeye oluşabilecek aksiliklerde sizleri hemen bilgilendirmekteyiz.
Nilüfer halı yıkama servis ağlarımızı genişlettik ve araç filomuzdaki araç sayılarını arttırdık bu yüzden ürün sipariş alımı konusunda her eve zamanında ulaşıyor ve teslim konusunda da yine aynı sürede geri dönüş yapıyoruz.
Bizler eksikleri kapatmak ve bu sektörü biraz daha ileri seviyelere taşımak için de hizmet ediyoruz. Bursa halı yıkama firması hafta içi her gün sizlerden gelecek olan telefonları bekliyor.

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ