Özlüce Halı Yıkama

Özlüce Halı Yıkama

Özlüce artık ertuğrul mahallesi ile iç içe geçmiş durumdadır. Bu mahalleyi ertuğruldan ayırmak imkansızdır. Bizler yıllardır özlüce halı yıkama, koltuk , stor perde , zebra perde, kruvaze perde yıkama hizmeti temizleme hizmeti vermekteyiz.
Özlüce yakın bir tarihte köy iken mahalle olarak nilüfere bağlı gelişmesini sürdürmektedir. Yerleşik mahalle sakinleri yanı sıra tayinli veya geçici süreli yerleşim yapan sakinleri de mevcuttur. Bu mahalle konum olarak Ertuğrul, Yüzüncü Yıl, 29 Ekim, Görükle ,Üçevler, Çalı bölgelerine yakın konumdadır.
Site alanlarının yanı sıra müstakil evlerin ve binalarında olduğu özlüceye haftanın hergünü servis hizmeti sunmaktayız. Özlüce Halı Yıkama için sunulan servis hizmetimizde sipariş anındaki servis durumu da göz ardı edilmemek kaydı ile öğlene kadar verilen siparişler aynı gün öğlenden sonra verilen siparişler ise birgün sonra alınabilmektedir.
Bu bölgelerden hizmet yelpazemizin tümüne yoğun bir talep bulunmaktadır. Özellikle evlerin vazgeçilmez dekorları olan perdeler ki bunlar stor perde, zebra perde, kruvaze perde, dekor perde olabilir hepsinin temizliği ve yıkamasında rahatlıkla hizmet sunmaktayız. Bunlara ek olarak Özlüce koltuk yıkama hizmet alımında da ilk sıralardadır.
Özlüce’de oturuyorum ve profesyonel halı yıkama, Özlüce Perde Yıkama, stor perde, zebra perde, kruvaze perde, koltuk yıkama hizmeti almak istiyorum diyorsanız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı alacağınız hizmetten de çok ama çok memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ