ihsaniye Halı Yıkama

ihsaniye Halı Yıkama

İhsaniye halı yıkama, ihsaniye bölgesi Nilüfer ilçemize bağlı bir mahalledir. Bursa’nın en büyük mahallelerindendir. Bir yanı karaman, bir yanı esentepe, bir yanı izmir yolu olan ihsaniye bölgemiz yoğun olarak çalışan kesimin ikamet ettiği modern bir mahalledir.
İhsaniye Halı Yıkama servisimiz her gün o bölgeye vardır. Bölgenin diğer mahallelere yakın olmasından ötürü diğer mahallelerde olan servislerimizde de geçiş güzergahımız üzerindedir.
Bu bölgeden alınan siparişler ya aynı gün veya bir sonraki gün hemen alınabilmekte ve yıkanıp tekrar hemen teslim edilebilmektedir.

Sipariş alımlarında yoğunluk fazla değil ise veya dağıtım günü değil ise öğlene kadar verilen siparişler aynı gün alınmakta öğlenden sonra verilen siparişler ise bir sonraki gün alınmaktadır.
Bu mahalle Bursa’nın ilk toplu site mahallelerindendir. Genel düzen site düzeni olduğu için eskiden mahallelerde her tarafta yaz dönemlerinde halı yıkandığını görürdünüz. Bu işlemi bu mahallede yapmanız mümkün değil.

O yüzden bu bölge sakinlerinin tamamı halı yıkama firmaları ile çalışmak zorunda. Hal böyle olunca hem güvenilir, hem kaliteli ve hemde ekonomik firmalar aranmaktadır. Birde kusursuz bir hizmet sunmuş ise bu firma artık müşteri o firmanın müdavimi olmuştur.

İhsaniye mahallesinde uzun yıllardır çalıştığımız müşteri pörtföyümüz azımsanamayacak bir yoğunluktadır. Bu mahalleye hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.
Bu bölgelerden hizmet yelpazemizin tümüne yoğun bir talep bulunmaktadır.

Özellikle evelerin vazgeçilmez dekorları olan perdeler ki bunlar stor perde, zebra perde, kruvaze perde, dekor perde olabilir hepsinin temizliği ve yıkamasında rahatlıkla hizmet sunmaktayız. Bunlara ek olarak İhsaniye koltuk yıkama ve ihsaniye perde yıkama hizmet alımında da ilk sıralardadır.

Bu mahalleye, kuruluş yılımız olan 2000 yılından beri servis hizmeti sunmaktayız. Kaliteyi birinci öncelik sayan firmamız siz Bursa’lıların mutluluğu için yıllardır kesintisiz hizmet sunmakta ve müşterilerini memnun etmektedir.

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ