Ataevler Halı Yıkama

Ataevler Halı Yıkama

Bursa’nın batısında Ertuğrul, Barış mahallesi, ihsaniye, fethiye arasında bir konumda bulunan ve yoğun olarak beşer katlı blok sitelerden oluşan bir mahallemiz.
Nüfus yapısına bakınca emekli kesimin yoğun olduğu bir bölgedir. Son zamanlarda kentsel dönüşüm çerçevesinde bu bölgede hareketlilik gözlemlenmektedir.
Uzun yıllardır Ataevler halı yıkama, koltuk, stor perde, kruvaze perde yıkama hizmetini bizlerden almaktadır. Bu bölgeye hizmet sunan bir sürü halı yıkama fabrikası mevcut. Bunlar arasından en iyi hizmet sunanı bulmak için kısa bir araştırma yapmak yeterli olacaktır. Bizler bu bölgede referansa dayalı müşteri pörtföyü oluşturma şansı yakalamış bir firmayız. Onun için yıllardır bizlerle çalışan demirbaş diyebileceğimiz müşteri kitlemiz azımsanamayacak ölçüdedir. Bundan dolayı ataevler sakinlerine teşekkürü bir borç biliriz.
Bu bölgelerden hizmet yelpazemizin tümüne yoğun bir talep bulunmaktadır. Özellikle evlerin vazgeçilmez dekorları olan perdeler ki bunlar stor perde, zebra perde, kruvaze perde, dekor perde olabilir hepsinin temizliği ve yıkamasında profesyonel bir hizmetin tadına varmanızı sağlıyoruz. Bunlara ek olarak Ataevler koltuk yıkama hizmet alımında da ilk sıralardadır.
Ataevler’de oturuyorum ve profesyonel halı yıkama, Ataevler perde yıkama, stor perde, zebra perde, kruvaze perde, koltuk yıkama hizmeti almak istiyorum diyorsanız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı alacağınız hizmetten de çok ama çok memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ