Ataevler Perde Yıkama

Ataevler Perde Yıkama

Bursa’nın batı bölgesindeki en eski mahalle olan Ataevler mahallesi konum yönünden hem izmir yoluna komşu hemde mudanya yoluna yakın bir bölgededir.

Ataevler Kültür mahallesi, Beşevler mahallesi, Barış mahallesi, İhsaniye mahallesi, Fethiye mahallesi ile komşudur. Site tarzı yerleşim mevcuttur. Tabii site tarzı yerleşim olunca o bölge sakinlerinin çoğunluğu çalışan kesim ve halı yıkama, koltuk yıkama veya perde yıkama yapacak yerleri bulunmamaktadır. Bulunsa dahi bunları kurutacak ne bir alan nede fazladan bir zaman yok. Onun için bu bölge sakinlerine yıllardır profesyonel hizmet sunmayı görev bilen Ayba Temizlik ve Halı Yıkama haftanın altı günü bu mahallemize servis hizmeti sunmaktadır.

Ataevler halı yıkama, Ataevler Koltuk Yıkama, Ataevler Stor Perde Yıkama, Ataevler Kruvaze Perde Yıkama denince ilk akla gelen firma Ayba Temizlik ve Halı Yıkamadır.

Bunun böyle olmasında yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ve yıllardır bu bölgeye problemsiz servis hizmeti sunmak olsa gerek.

Ataevler mahallesinde oturuyorsunuz ve çalışıyorsunuz halınızı, koltuğunuzu veya stor perdenizi, zebra perdenizi, kruvaze perdenizi, tülünüzü yıkayacak durumda değilsiniz… O zaman hemen bizleri arayın evinize gelen personelimiz profesyonel ve güvenilir bir hizmet almanın mutluluğunu sizlere yaşatsın. Artık nasıl yıkama yapacağım, hangi firma ile çalışsam diye düşünmeyin. Arayın Ayba Temizlik ve halı Yıkama Hizmetlerini Sizler de memnun müşterilerimiz arasına girin.

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ