Beşevler Perde Yıkama

Beşevler Perde Yıkama
Beşevler Perde Yıkama

Beşevler Perde Yıkama
Beşevler mahallemiz konumu bakımından hüdavendigar, çamlık mh. , Kültür mh. ve ihsaniye mahallesi ile komşu bir mahallemizdir. Bu bölge halkı orta gelir seviyesinde emekli ve çalışanlardan oluşmaktadır. Genel itibari ile yapılar site tarzındadır.
Beşevler perde yıkama, halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, kruvaze perde yıkama hizmetlerini yıllardır bizlerden almaktadır. Buna bağlı olarak tabii ki Hüdavendigar ,Dikkaldırım , Çamlıca , Kültür , İhsaniye mahalleleri de bu hizmetlerimizden yararlanmaktadırlar.
Kaliteli bir hizmet sunmayı amaç edinmiş olan firmamız bu bölgede ikamet eden tüm müşterilerine haftanın altı günü servis hizmeti götürmektedir. Bu bölge Nilüfer ilçemizin en nadide ve köklü mahallelerinden dir. Bu yüzden bu bölgeye diğer her bölgede olduğu gibi özel itina gösterilmektedir.
Yılların verdiği bilgi birikimimiz ve deneyimimiz ile halılarınızın, koltuklarınızın, perdelerinizin itina ile yıkanarak temizlenmesini sağlayan şirketimiz hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına hızlı ve güvenilir adımlarla devam etmektedir. Koltuklarınıza, perdelerinize ve halılarınıza göstermiş olduğunuz özenden daha fazlasını bulacağınız şirketimizde özenle ile yıkanan halılarınız, perdeleriniz veya koltuklarınız tecrübeli ve işinin ehli profesyonellerce yıkanarak temizlenmektedir. 

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ