Ertuğrulkent Halı Yıkama

Ertuğrulkent Halı Yıkama

Yıllardır Bursalı’lara mükemmel hizmetler sunan firmamız Bursa’nın batıda ki yıldızı Ertuğrulkent, 23 Nisan, 29 Ekim, Yüzüncü Yıl, Görükle, Altınşehir ve çevre mahallelere halı yıkama hizmeti götürmektedir.
Bu mahalleler Bursa’nın batısında izmir yolu tarafında bulunmaktadır. Geçmişine bakılırsa genç bir mahalle olan Ertuğrulkent mahallesi yoğun olarak site düzeninde yerleşime sahip bir bölgededir. Çok katlı binaların olduğu bu bölgenin sakinleri genellikle çalışan kesimdir. Bilinçli bir tüketici alışkanlığına sahip bir bölgedir. Hal böyle olunca müşterilerimizin birinci öncelikleri tabii ki kalite olmaktadır.
Bizler Bu mahallelere yıllardır servis hizmeti sunmaktayız. Müşteri pörtföyümüzün büyük bir bölümünü bu bölge halkı oluşturmaktadır. Bizlere gerek internet, gerek sosyal medya gerek se magnetlerimiz aracılığı ile ulaşan yeni müşterileride her geçen gün memnun müşterilerimizin arasına katmaktayız.
Bu bölgelerden en çok ertuğrulkent halı yıkama ve hizmet yelpazemizin tümüne yoğun bir talep bulunmaktadır. Özellikle evlerin vazgeçilmez dekorları olan perdeler ki bunlar stor perde, zebra perde, kruvaze perde, dekor perde olabilir hepsinin temizliği ve yıkamasında rahatlıkla hizmet sunmaktayız. Bunlara ek olarak Ertuğrulkent koltuk yıkama hizmet alımında da ilk sıralardadır.
Sizlerde Nilüfer bölgesinde bulunuyor ve bu tür hizmet alacak iyi bir firma arıyorsanız Bursa’nın en iyi firması İle çalışmanın keyfine varın. Arayın bir telefonla kapınıza gelelim.

Ertuğrulkent’te oturuyorum ve profesyonel halı yıkama, Ertuğrulkent perde yıkama, stor perde, zebra perde, kruvaze perde, koltuk yıkama hizmeti almak istiyorum diyorsanız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı alacağınız hizmetten de çok ama çok memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ