AYBA Temizlik ve Halı Yıkama

AY-BA halı yıkama
AY&BA Temizlik ve Halı Yıkama

AYBA Temizlik ve Halı Yıkama

AYBA Temizlik ve halı yıkama 2000 yılında Bursa’da kurulmuştur. Temizlikte: apartman temizliği,ofis banka temizliği, okul temizliği ,fabrika temizliği, mağaza temizliği, site temizliği, inşaat sonrası temizlik, hastane poliklinik temizliği, zemin temizliği ve cilası , üretim destek ;
Halı yıkamada: makine halısı yıkama, el halısı yıkama, ovarlok , Çin Nepal yağcı bedir İran hereke Milas türü halı yıkama, halı bakımı onarımı, renklendirme, yerinde halıfleks yıkama koltuk yıkama hizmetlerini geniş bir yelpaze ile sunmaktadır.
Çalışma mantığı profesyonel bilinç uyumlu ekip, yeterli ekipman ve disiplinden oluşturmuştur. Türkiye’nin ilk kalite belgeli halı yıkaması olması bu mantığının ürünüdür.Müşterilerine zamanında ,kaliteli ve ekonomik hizmet vermek için çalışmaktadır.temizlik ve halı yıkama sektörü yeni gelişmeye başlamasına rağmen temizlik ve halı yıkama hizmeti veren firmalara AY-BA Temizlik ve Halı Yıkama önderlik etmek yönünde araştırmalar yapmaktadır.
Bursa ve çevresine Marmara bölgesine hizmet vermektedir.Temizlik hizmet alımlarınızda halı yıkamada koltuk yıkama da profesyonel çözüm için tercihiniz AY-BA Temizlik ve Halı Yıkama olsun.

 

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ