Koltuktaki Küf Lekeleri Nasıl Çıkar?

Koltuktaki Küf Lekeleri Nasıl Çıkar?

Koltuktaki Küf Lekesi

Koltuktaki küf demek Koltuğun küflendiği anlamına gelir. Yani belli bir süre ıslak kalmış, kapalı rutubetli ortamda bulunmuş halıda oluşan mantar. İleriki safhaları iplik liflerini eritmektir. Eğer ileri seviyede değilse problemin kısmi çözümü var.Sonuç Tatmin edicidir.

Fakat siz yinede Koltuklarınızı nemli, ıslak ortamlardan uzak tutun ve daima kuru kalmasını sağlayın.

Koltuktaki Küf Lekesi Nasıl Çıkar?

Aşağıda önerilen tavsiye geçici tedbir mahiyetindedir. Koltukların ilmek aralarının da temizlenmesi gerektiği ve bunun da bol su ve makinelerde sıkma ile olacağı hatırdan çıkarılmamalıdır.

Koltuktaki küfün önce kabasının alınması için ya dışarıda fırçalıyacaksınız veya elektrikli süpürge ile çekeceksiniz. Küf bir organizma, bir mantar türüdür onun için geride atık bırakmamaya özen gösteriniz.

Kabası alınan küflü bölgenin temizliği için ılık deterjanlı su hazırlanır. Temiz bir bezle Koltuğun küflü bölgesi silinir.

Buradaki işlemlerden sonuç alamadığınızda veya lekeler zorlu olduğunu düşünüyorsanız AYBA Temizlik ve Halı Yıkama’dan Halı YıkamaKoltuk Yıkama ve Stor Perde Yıkama konusunda uygulamalı yardım talep edebilirsiniz.
Sipariş İçin : 0224 224 8571

UYARI: Burada verilen leke çıkarma yöntemleri bilgi amaçlıdır. Bu işlemleri uygularken ürünlerinizin yıkama ve temizleme talimatlarını mutlaka inceleyiniz. Oluşabilecek olumsuzluklardan AYBA Temizlik ve Halı Yıkama sorumlu tutulamaz.

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ