Bursa’da koltuk yıkama

Bursa'da koltuk yıkama
Bursa’da koltuk yıkama

Bursa’da koltuk yıkama işini profesyonel olarak 20 yıldır yapmaktayız. Yıkadığımız her koltuk ayrı bir tecrübe ve bilgi birikimidir. Hizmeti sunmak sadece koltuğun yıkaması ile bitmemektedir. Koltuk yıkama işi ayrı bir uzmanlık gerektiren güvene dayalı bir iştir. Müşteriye güven telkin etmek, verdiğiniz hizmetin müşterinin içine sinmesi, kullanılan kimyasalların sağlık açısından sakıncalı olmaması, özellikle durulama gerektirmeyen hafif ürünlerin kullanılması, lekeler ve kumaşlar hakkında yeterli bir bilgi birikimine sahip olunması önem verdiğimiz detaylardandır. Diğer bazı firmalara da bu konuda destek vermekteyiz. Koltuğun iyi temizlenmesi, erken kuruması, koku yapmaması, leke kusmaması, lekelerin çıkarılması, kumaş ayrımı v.s dikkat edilecek diğer konulardır.
Firma seçerken firma hakkında bilgi toplamak, referansları hakkında bilgi almak, araştırmak yerinde bir davranış olacaktır.
Bu konuda güveneceğiniz firmamız size bir telefon kadar yakın. Bir koltuk takımı 130 TL.dir. Bu fiyat 3-2-1-1 adet kolları panzot veya ahşap koltuklar için geçerlidir. Her tarafı kumaş, minderli, yastıklı, köşe takımlar özelliklerine ve yıkama zaman dilimi dikkate alındığı için fiyatlar farklılık göstermektedir.

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ