AY&BA Temizlik ve Halı Yıkama

Ayba Halı Yıkama

Ayba Temizlik ve Halı Yıkama

Halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama konusunda hizmet vermekte olan firma, yıllardır süren hizmet serüveni içerisinde büyümüş, gelişmiş aynı oranda tecrübe ve bilgi birikimine sahip olmuş ve Bursa halı yıkama firmaları arasında seçkin bir konuma gelmenin haklı gururunu yaşamaktadır.
Müşteri memnuniyetini vazgeçilmezleri arasında sayan ve kaliteyi gereklilik kabul eden firma kendi alanında sürekli yenilik ve değişik hizmet detayları sunmayı görev edinmiştir. Bu yeniliklerin müşteri dönüşünü izleyerek kendi rotasını buna göre düzenlemektedir.
Firmamızda halı yıkama fiyatları, koltuk yıkama fiyatları ve stor perde yıkama fiyatları düzenlenirken piyasadaki rakiplerimize göre değil, müşteri portföyü ve maliyet analizine göre değerlendirme yapılmaktadır. Bu bağlamda müşteriye ödediği fiyatın üzerinde bir hizmet sunulmaya çalışılmaktadır.
Firmamız müşterilerin geri dönüş izlemeleri yapılarak aksak görülen veya zayıf görünen yanlarımız ivedi olarak değerlendirilip tatmin oranı yüksek durumlara getirme çabası içindedir.
Tüm bu çalışmaların sonucunu ise, sabit mevcut müşteri ve her yıl artarak devam eden referans müşteri portföyümüzle almaktayız.Bizlere bu yolda güvenen tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.
Nice Daha Güzel Günlere Hep Birlikte !….

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ