Korona Virüsüne Karşı Halı Koltuk Yıkama

Korona Virüsüne Karşı Halı Yıkama Dünyanın dört bir yanında bireysel ve kurumlar bazında top yekun mücadele verilmektedir. Bireysel olarak verilen bu mücadele içerisinde en önemli olan ev temizliği. Ev temizliği içerisinde halı koltuk yıkama bunlardan sadece bir kaçıdır.

Korona Virüsüne Karşı Halı Yıkama

Korona virüsü o kadar hızlı bir yayılma gösteriyor ki insanlar panik içerisinde. Kaynağına bakmaksızın tüm bilgileri alıyor doğru veya yanlış bu bilgileri uygulama yoluna gidiyor.

Aslına bakacak olursanız bu tür gribal türevli virüslerde siz ne kadar dezenfektan. sterilizasyon malzemesi, alkol türevi maddeler v.s. kullanırsanız kullanın bu virüsler için etkili bir yöntem olmayacaktır.

Asıl yapılması gereken imkanınız var ise şayet; ilk olarak virüs ülkemizde yayılmaya başlamadan önce evimize gerekli olan yaklaşık iki aylık gıda stoğunu oluşturmak.

Bu tehlike geçene kadar dışarıya çıkmamak, misafir kabul etmemek, dışarıdan herhangi bir şeyi evin içerisine sokmamak, gerekli olan malzemeyi stoklardan tüketmek.

Evdeki ürünlerin dezenfektesini sağlamak en kolay ve garanti çözüm olacaktır. Bunu dışında eğer işe, okula, veya herhangi bir sebepten dışarı çıkıyorsanız aldığınız önlemlerin hiçbirisinin sizin ve aileniz için garantili olmayacağını bilmeniz gerekmektedir.

Bizler bu bağlamda Ayba Halı Yıkama olarak Bursa merkez ve yakın çevre ilçelerine Korona Virüsüne Karşı Halı Yıkama , korona virüsüne karşılık dezenfekte alkol bazlı ürünlerle hijyenik halı yıkama, hijyenik koltuk yıkama yine alkol bazlı ürünlerle ve perde yıkama hizmetleri sunmaktayız.

Yirmi yılı aşkındır halı yıkama, koltuk yıkama ve perde yıkama hizmeti sunmaktayız. Sizlere bu konuda hizmet sunmaktan mutluluk duyacaktır. Sağlıklı ve huzurlu günlere hep birlikte.

Sizlerde bizlerde hizmet talep ediyorsanız iletişim bölümünden veya aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim : 0224 224 8571

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ