stor perde yıkama fiyatları

stor perde yıkama fiyatları
Stor Perde Yıkama Fiyatları
Stor Perde Yıkama Fiyatları

Stor perdeler, zebra perdeler, katlamalı perdeler ve diğerleri…. Belirli sürelerde yıkatmak gerekmekte tabii yıkatmaya karar verdikten sonra hangi fiyata hangi firmaya yıkatacağınıza karar vermeniz gerekecek. Bu karar alma sürecinde ise yardımınıza bir dostunuz, akrabanız, broşür veya İnternet yetişmekte. Siz bunlardan birinin vereceği bilgiye ikna olarak bir firma seçeceksiniz. Genellikle en sağlam yol denenmiş olan yani dostlarınızın vereceği referans firmadır. Ama tabii ki sizinde memnun olacağınızın bir garantisi yok. Çünkü sizin temizlik algınız ile dostunuzun ki aynı olmayabilir, sizin beklentileriniz ile akrabanızın firmadan beklentisi aynı olmayabilir. Yani sonuç olarak deneyerek tecrübe edeceksiniz. Fakat farklı kriterleri de sorgulayarak karar almanızı kolaylaştırabilirsiniz. Nedir bunlar?
Mesela firmanın kaç yıldır bu işi yaptığı ?
Sabit telefonunun olup olmadığı ?
İnternet sitesi var mı? Varsa içeriği nasıl yani site sizce güvenilir ve değerli bilgiler içeriyor mu ? işlerini ciddiye alıyorlar mı?
Video resimler var mı?
Kaç Paraya Yıkıyor ?
Tabii daha çoğaltılabilir. Ama sonuçta karar verecek olan sizsiniz.
Firmamıza gelince;
Stor veya zebra perdelerin evinizden takılı olduğu yerden sökülüp, tesise getirilip tekrar temizlendikten sonra evinizde yerine takılmasına herhangi ek bir ücret alınmamaktadır. Stor ve Zebra perdeler, katlamalı perdelerin söküm işlemini personelimiz yapmaktadır. Tekrar takım işlemini de personelimiz yapmaktadır. Yalnızca dekor perde, tül perdelerin takımını yapmamaktadır.
Bütün perdeleriniz m2 olarak hesaplanmaktadır. Metrekare fiyatları perdenin türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunlardan zebra perdeler çift kat olmasına rağmen tek katının m2 si ölçülerek fiyatlandırma yapılmaktadır. Böylece normal hesaplanması gereken m2’nin yarısı alınmış olur.
Firmamızın Stor perde yıkama fiyatları
Stor Perde Yıkama Fiyatı m2 7.00 TL
Zebra Perde Yıkama Fiyatı m2 8.00 TL
Katlamalı Perde Yıkama Fiyatı m2 8.00 TL
Dekor Perde Yıkama Fiyatı m2 5.00 TL
Tül Perde Yıkama Fiyatı m2 5.00 TL

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ