Halıdaki Boya Lekesi Nasıl Çıkar ?

Halıdaki Boya Lekesi Nasıl Çıkar ?

Halıdaki Boya Lekesi Nasıl Çıkar

Halıdaki Boya Lekesi

Halılar çok değişik boya lekelerine maruz kalabilir. Burada halının üzerindeki boyanın ne tür bir boya olduğunun bilinmesi ve halının iplik cinsi kök boya olup olmadığı önemli ve sonucu etkileyen etkenlerdir.

Halıdaki Boya Lekesi Nasıl Çıkar?

Boya lekelerinde evde müdahaleyi tavsiye etmiyoruz. Ama Yinede aşağıda kimyasal leke çıkarma yöntemleri konusunda sizlerle bilgilerimizi paylaşıyoruz.

Halıdaki Boya Lekesini Kimyasal Yolla Çıkarma

 

AYAKKABI BOYASI

Önce tiner, sonra beyaz ispirto ile silip şampuanlayınız.

YAĞLI BOYA

Tiner ile tampon yapınız, sonra şampuanlayınız.

PLASTİK BOYA

Leke yeni ise soğuk su ile tampon yapınız. Kurumuş lekeyi çıkartmak çok zordur. Uzman bir temizlik şirketine başvurunuz.

Bunların dışında guaj boya, kuru boya pastel boya lekeleride olabilir. Bu konuda ki makaleleri okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Buradaki işlemlerden sonuç alamadığınızda veya lekeler zorlu olduğunu düşünüyorsanız AYBA Temizlik ve Halı Yıkama’dan Halı Yıkama – Koltuk Yıkama ve Stor Perde Yıkama konusunda uygulamalı yardım talep edebilirsiniz.
Sipariş İçin : 0224 224 8571

UYARI: Burada verilen leke çıkarma yöntemleri bilgi amaçlıdır. Bu işlemleri uygularken ürünlerinizin yıkama ve temizleme talimatlarını mutlaka inceleyiniz. Oluşabilecek olumsuzluklardan AYBA Temizlik ve Halı Yıkama sorumlu tutulamaz.

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ