Koltuk Temizleme Hizmetleri

Koltuk Temizleme Hizmetleri

Koltuk Temizleme Hizmetleri

Koltuk temizleme hizmetlerinde genellikle en basit ve pratik yol koltuk silme işlemidir. Bu işlem genellikle koltuğa bir şey döküldüğünde veya genel ev temizliği yapılırken ev kadınlarının veya temizlik hizmeti veren bayanların yaptığı bir işlemdir. Koltuk silme işlemi geçici bir çözüm olmakla beraber sürekli yapılması bazı sakıncalar doğurabilmektedir. Sürekli silim yapılan koltuklarda silme işleminde vakum kullanılmadığı için kirlerin bir kısmı kumaş altına itilmekte, sürtünmeden kaynaklı deformasyonlar oluşabilmektedir.
Diğer bir yöntem ise koltuklarda buharlı temizlik. Buharlı temizlik aslında lokal yapılması gereken bir temizlik türüdür. Kumaşlarda sıcak kötü sonuçlar doğurabilir. Bazı lekelerde ise buhar etkili sonuçlar meydana getirmektedir.
Son olarak makine ile koltuk yıkama. Bu yıkama türü en sağlıklısı olmakla beraber kullanılacak kimyasallar bu yıkama şeklinde çok önem arz etmektedir. Çünkü durulama gerektirmeden yapılan bu temizlikte geride kalacak kimyasal atık koltuğun daha erken kararmasına yol açabilmektedir. Bu yıkama şekillerinin yanı sıra bilinmesi gereken diğer detaylar ise koltukların kumaş cinsi, kaplaması, üzerindeki lekeler, kumaşın deforme olup olmadığı, lekelerin nevidir.Koltuk yıkama fiyatlarını, koltukların kollarının nasıl olduğu minderlerinin olup olmadığı kaç kişilik koltuk olduğu belirlemektedir.
Personellerimiz bu konularda yeterli bilgi ve tecrübeye sahiptirler. Bu konuda hizmet alırken bilginin gücünü ve güvenini hissedeceksiniz.
Koltuk yıkama konusunda firmamız 16 yıllık tecrübesiyle sizlerin hizmetinizdedir.

Alo Sipariş: 224 85 71

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ