Doğru Bilinen Yanlışlar Firma Ahlakı

Doğru Bilinen Yanlışlar Firma Ahlakı

Doğru Bilinen Yanlışlar Firma Ahlakı
Doğru Bilinen Yanlışlar Firma Ahlakı

Tüketici hizmet veren firmaların her vaadinin doğru olduğu kanısında veya da doğru olduğunu düşünmek istiyor. Fakat mantık çerçevesinde bakıldığında gerçek gün gibi ortada duruyor.
Mesela elimize geçen bir broşürden bir kaç kesit.

% 100 lekelere çözüm? 🙂

Lekenin nevini bilmeden leke üzerinde önceden yapılmış işlemleri bilmeden, lekenin ne kadar zamandır olduğunu bilmeden verilecek vaatler insanları boşa sevindirmek olmaz mı. Lekelerin çoğunluğu elbette çıkmakta ama % 100 deyip imkansızı aramaktansa müşteri olası durumlar hakkında bilgilendirildikten sonra sonuçtan ve hizmetimizden memnun kalacaksınız gibi bir yaklaşım sizce daha yerinde olmaz mı?
Firmamız 15 yıldır Bursa’da Temizlik Halı Yıkama Koltuk Yıkama Stor Perde Yıkama ve İlaçlama konusunda hizmet vermektedir.
Mutlaka küstürdüğümüz müşterilerimiz olmuştur. Eksik işimiz olmuştur. Fakat hiç biri kötü niyetli bilinçli, kasıtlı olmamıştır olamazda. Firmamızın ilk günden beri sloganı
” Memnun olmayan müşteri bizim müşterimiz değildir”
Çünkü memnun olmayan müşteri bize memnuniyetsizliğinin sebebini bildirmiş ise firma olarak bunun telafisi için gereken tüm imkanlar seferber edilmiştir. Bu yüzden firmamız geri bildirimlere fazlası ile önem vermekte personel oto kontrolü için de sağlıklı sonuçlar alabilmektedir.
Bizler işimizi ciddiye alıyoruz. Çalıştığımız müşterilerimiz de gereken teveccühü gösteriyorlar. Ve sürekli büyümekte sürekli ilerlemekteyiz. Bir Müşteri abimizin dediği gibi;
” Doğru yoldasınız. Doğruluktan şaşmayın. Doğru , eğilir ama asla YIKILMAZ…”

Memnun olmak hakkınız!
Bizler bunun için varız :))

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ