Bursa Halı Yıkama Bir AYBA Kuruluşudur

BursaHalıYıkama Bir AYBA Kuruluşudur.

  

Her Bursahalıyıkama‘yım diyene inanmayın tam ismine mutlaka bakın. Verecekleri teslimat formunda AYBA yazıp yazmadığına bakınız lütfen.

Bursahalıyıkama’mı bursalıhalıyıkama mı? Bursadakihalıyıkama mı? diye bir bakın…..devamı…

20 Yıl önce çıktığımız yolda birçok değişik hizmeti siz müşterilerimize sunduk. Bunlardan bir tanesi olan halı yıkama işi içinde Bursahalıyıkama ismini kullanarak hizmet sunmayı hedefledik. Çalışmalarımızı buna göre düzenledik.Müşterilerimiz bizi halı yıkama konusunda AYBA’dan ziyade BursaHalıYıkama olarak bildiler. Biz bu işe başladığımızda üç dört firma vardı ve herkesin kendi çalıştığı isim belliydi. Fakat sonralarda o kadar kişi kayıtlı kayıtsız bu işi yapar oldu ki bizler bile takip edemedik. Ve sonuçta bu kişiler lokantalarda ANTEPLİ SOFRASI—- Hakiki ANTEP SOFRASI benzetmesinde olduğu gibi bursahalıyıkama’ya ek harfler ekleyerek broşür dağıttılar, arayan müşterilere de biz bursahalıyıkamayız diyebildiler. Hatta bizim internet sitemizin aynı şeklinde site yapan bile var. Taklitler asıllarını yaşatır derler..
Gerçi müşteriler bir süre sonra gerçeği anlıyorlar fakat anlayamıyan, bursahalıyıkama bizi mahvetti diyebiliyorlar bu da bizim için bir talihsizliktir.
Bursahalıyıkama’nın resmi sitesi www.bursahaliyikama.com‘dur. ilgililere sunulur.

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ