Hakkımızda

Ayba Halı Yıkama Ve Temizleme 2000 yılından bu yana 20 yıllık mesleki tecrübesi ile halı yıkama, koltuk yıkama ve perde temizliği sektöründe bugün Bursa’da en önde gelen halı yıkama firmalarından biri olmayı başarmıştır.
Halı Yıkama yıkamada: makine halısı yıkama, el halısı yıkama, overlok , Çin, Nepal , Yağcı bedir,İran , Hereke ,Milas türü halı yıkama. Halı bakımı onarımı, renklendirme, yerinde halıfleks yıkama koltuk yıkama ve perde yıkama hizmetlerini geniş bir yelpaze ile sunmaktadır.

Çalışma mantığı profesyonel bilinç ,uyumlu ekip, yeterli ekipman ve disiplinden oluşturmuştur.

Türkiye’nin ilk kalite belgeli halı yıkaması olması bu mantığının ürünüdür.Müşterilerine zamanında ,kaliteli ve ekonomik hizmet vermek için çalışmaktadır. Temizlik ve halı yıkama sektörü yeni gelişmeye başlamasına rağmen temizlik ve halı yıkama hizmeti veren firmalara AY-BA Temizlik ve Halı Yıkama önderlik etmek yönünde araştırmalar yapmaktadır.Bursa ve çevresine Marmara bölgesine hizmet vermektedir.
Profesyonel hizmet anlayışı ile %100 müşteri memnuniyetini esas alan, müşterilerinin halılarına son derece titiz davranan, söz verdiği tarihte teslimat yapan, teslimat sonrası müşteri memnuniyet takibi yapan, sürekli kendini yenileme, eksik yönlerini giderme, teknolojik uyum ve bilgisel donanım üzerinde sürekli geliştirmeler yapan bir firma olmaya çalışıyoruz.
Vizyonumuz
Bursa’da ve Marmara bölgesinde halı yıkama da 1 numaralı firma olmak. Bunu tüm bölgeye bayiliklerle yaymak.
Misyonumuz
Tüketicilerin halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama konusunda hizmet ve bilgi desteğini vermek. Daha iyi bir hizmet kalitesine ulaşmayı sağlamak.
Kalite Politikası
Gülen yüzlü müşterilere ulaşmanın en emin yolu hizmette kusursuzluktur.

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ