Makine Halısı Yıkama Şekli

Makine Halısı Yıkama Şekli

Bursa Halı Yıkama’da Halı Yıkama işlemi

Bursa Halı Yıkama'da Halı Yıkama işlemi

Bursa Halı Yıkama diğer adı ile Ayba’da halı yıkama da yukarıdaki videoda olduğu üzere; her halı, tam anlamı ile gerekli özen gösterilerek yıkanır. Yıkama işleminde uygulanan prosedür, Halı Yıkamanın Genel Aşamaları ve makine halısı yıkama konusunda detaylı anlatılmıştır.

Bursa Halı Yıkama‘da ,Yıkama işleminde manuel makineleri halının yıkama esnasında tüm bölgesine müdahale imkanımızın olması ve yıkama esnasında lekelere direkt müdahale ede-bilmemizden dolayı tercih etmekteyiz. Diğer faktör ise otomatik makinelerdeki havuz sisteminin firmamız tarafından tasvip edilmemesidir. Çünkü bu sistemde bütün halılar; köpekli bir evin halısı, alkol veya başka bir şey dökülmüş halı, namazlık v.s hepsi aynı havuza girmek zorunda. Aksi halde halı yıkamada otomatik makineden iyi sonuç alınamaz.
Bizler işimizi gerçekten ciddiye alarak ve müşteri beklentileri doğrultusunda çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürerek, sizlere hizmet sunmaktayız.
Bu açıdan Bursa Halı Yıkama olarak verdiğimiz halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama hizmetlerinin her aşamasında sorumluluk ve müşteri memnuniyeti en temel prensibimizdir.
Sizlere sunduğumuz her hizmetin akabinde memnuniyetiniz bizlerin çalışma azmini bir kat daha arttırmaktadır. O yüzden Bursa Halı Yıkama’da sloganımız : “Bizler memnun müşterilerin gülücükleri ile besleniriz” dir.

SİPARİŞ