Koltuk Yıkama Fiyatları Neye Göre Veriliyor?

Soru: Koltuk Yıkama Fiyatları Neye Göre Veriliyor?

Cevap: Koltuk yıkama fiyatları koltuğun özelliklerine göre değişebilmektedir. Bursa’da yıkama şirketlerine göre  de değişebilen koltuk yıkama fiyatlarında firmamızın uyguladığı sistem Koltuğun şekli, yani bir ikili bir üçlü iki tekli olabildiği gibi, iki üçlü iki tekli de olabilmekte. Bazende köşe takım olabilmektedir. Köşe takımlar beş kişilik, altı kişilik, dokuz kişilik, on bir kişilik olabilmekte ve bunların sadece alt minderleri kalkan veya arkalı ve alt minderleri kalkan veya her tarafı kumaş veya kolları panzot veya deri geri kalan bölgesi kumaş olan koltuklar olabilmektedir. Hapsinin özelliğine göre fiyatlandırma değişmektedir. Burada ki amaç kullanılacak zaman dilimine göre bir fiyatlandırma yapabilmektir.
Mesela arkalı oturaklı minderli bir koltuk takımını yıkayana kadar iki adet düz koltuk takımı neredeyse yıkana bilmektedir. Tabii koltuk yıkama fiyatıda iki katı değildir ama hani bir fikir olması babında örneklendirdik.
Şu an 2016 itibari ile koltuk takımı yıkama fiyatı 130 tl ile 200,00 tl arasında değişebilmektedir. Fakat koltuk yıkatırken fiyat asla ilk kriteriniz olmasın. Çünkü Kalite Tesadüf Değildir. Seçimlerimize bağlıdır.

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ