Halı Yıkama Fiyatları Ne Kadar Sizde?

Soru: Halı Yıkama Fiyatları Ne Kadar Sizde?

   Halı yıkamalar arasında çok farklı farklı fiyatlandırmalar mevcut. Sizlerin uyguladıkları yıkama fiyatları nedir?
Cevap: Bursa’da halı yıkama taban ücretlerini halı yıkamacılar derneği belirlemektedir. Fakat ilimizde çok sayıda kayıtsız firmanın olmasından, işi yalap şap yapanla kaliteli yapmaya çalışanın karıştığı bir durumda standartlardan söz etmek hiç de kolay olmuyor. Hal böyle olunca piyasada oluşan sabit bir fiyatta olmuyor.
   Tüketici de kalite değil fiyat önemli diyince bu tür firmalarda topluyor halıları bulaşık deterjanı birazda çamaşır suyu halılar cillop gibi çıkıyor. Fakat ne müşteri biliyor nede yıkamacı biliyor. Halılar bu tür yıkamada solmalara maruz kalıyot, dokusu zayıflıyor ve halılarda patlamalar meydana geliyor. Sonra müşteri de halımı yıkatığım firma halımı patlattı diyeferyat figan bağırıyor. Burada suçlu firma mı seçimi yapan müşteri mi? O yüzdan sloganımız KALİTE TESADÜFLERLE DEĞİL SEÇİMLE YAŞANIR. dır.
   Bizlerin ise 2016 yılı içinde uyguladığımız fiyat makine halıları 4 tl şhagyy halılar 5 tl normal el dokuma halılar 8 tl dir.
   Halı yıkama ücreti halılarınız evinizden alınıp fabrikada yıkandıktan sonra tekrar size teslimat için yola çıkar. Halılarınızın sizlere sorunsuz teslimatının gerçekleşmesinin ardında sizler de personelimize ödemeyi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

SİPARİŞ