Zebra Perde Yıkama Fiyatları

Zebra Perde Yıkama Fiyatları

Zebra Perde Yıkama Fiyatları firmalara göre değişkenlik göstermektedir. Bunun sebebi zebra perdelerin iki kat kumaştan oluşmasıdır. Bazı firmalar bu perdeleri arkaları ve önleri ayrı ayrı hesaplamaktadırlar. Firmamız ise tek kat olarak hesaplamaktadır. Yani m2 si 5.00 tl den yıkanan perde örneğin bizim firmamızda 25 tl hesaplanırken, diğer firmada 50 tl olarak hesaplanabilmektedir.
Zebra Perde ve Stor Perdelerin– Katlamalı Perdelerin evinizden takılı olduğu yerden sökülüp, tesise getirilip tekrar temizlendikten sonra evinizde yerine takılmasına herhangi ek bir ücret alınmamaktadır. Stor ve Zebra perdeler, katlamalı perdelerin söküm işlemini personelimiz yapmaktadır. Tekrar takım işlemini de personelimiz yapmaktadır. Yalnızca dekor perde, tül perdelerin takımını yapmamaktadır.
Bütün perdeleriniz m2 olarak hesaplanmaktadır. Metrekare fiyatları perdenin türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunlardan zebra perdeler çift kat olmasına rağmen tek katının m2 si ölçülerek fiyatlandırma yapılmaktadır. Böylece normal hesaplanması gereken m2’nin yarısı alınmış olur.
Stor Perde Yıkama Fiyatı m2 7.00 TL
Zebra Perde Yıkama Fiyatı m2 8.00 TL
Katlamalı Perde Yıkama Fiyatı m2 5.00 TL
Dekor Perde Yıkama Fiyatı m2 5.00 TL
Tül Perde Yıkama Fiyatı m2 5.00 TL

m2 7,00 tl

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ