Halıdaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?

Halıdaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?
Halıdaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?


Tükenmez Kalemler 
Günlük hayatta sık kullandığımız evin ötesinde berisinde unuttuğumuz tükenmez kalemler en çok koltuklarda ve halılarda problem yaratmakta. Hele de o ortamda küçük bir çocuk ve tükenmez kalem bir arada ise Allah yardımcınız olsun. Artık karalamamı, Cin Ali’mi, çiçek mi bakarsınız ne varsa koltuğun halının üzerine geçirmiş. Böyle bir durumda ne yapabilirim diyorsanız makalemizin devamın da okuyun.
Halıdaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?
Halınızdaki tükenmez kalem lekesi için yardımcınız limon veya kolonyadır. Fakat leke ıslatılırken bir yandan havlu kağıtla tampon yaparak çözülen mürekkep emdirilmelidir. Eğer ıslak kuru vakomatınız var ise bununla da çekebilirsiniz. En son olarak sabunlu su ile siliniz.

Buradaki işlemlerden sonuç alamadığınızda veya lekeler zorlu olduğunu düşünüyorsanız AYBA Temizlik ve Halı Yıkama’dan Halı YıkamaKoltuk Yıkama ve Stor Perde Yıkama konusunda uygulamalı yardım talep edebilirsiniz. 
Sipariş İçin : 0224 224 8571

UYARI: Burada verilen leke çıkarma yöntemleri bilgi amaçlıdır. Bu işlemleri uygularken ürünlerinizin yıkama ve temizleme talimatlarını mutlaka inceleyiniz. Oluşabilecek olumsuzluklardan AYBA Temizlik ve Halı Yıkama sorumlu tutulamaz.

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ