Koltuk yıkama fiyatları

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama fiyatlarıKoltuk yıkama hizmetleri ve yatak yıkama hizmetleri evlerde sunulan hizmetlerdendir. Bunun için koltuk yıkama fiyatları hesaplanırken hizmetin evde verilmesi, fiyatlandırmada etkili faktörlerdendir. Yıkama hizmetleri ortalama 1(bir) ile 2.5 saat arası değişmektedir yıkama işleminin süresi. Bu süre koltuğun kirlilik derecesine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca koltukların minderli olup olmaması, her tarafının kumaş olup olmaması, kaç kişilik bir koltuk olduğu yıkama süresinde etkili olan faktörlerdendir.
Koltuk yıkama öncesi incelenen koltuk için gerekli kimyasal ayarlanıp yıkama işlemine başlanır. Gerekli görülen bölgeler aşırı olmamak kaydı ile fırçalanır. Daha sonra vakumlama yapılır. Koltuk yıkama hakkında detaylı bir görsel bilgi almak için aşağıda verdiğimiz linkten koltuk yıkama videosunu izleyebilirsiniz. Koltuk Yıkama VideosuKoltukların kuruma süresi 6-10 saat arası değişmektedir. Bursa Koltuk Yıkama Fiyatları 85.00 tl ile 150.00 tl arasında değişmektedir.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama fiyatları Koltuk yıkama hizmeti ve yatak yıkama hizmetleri evlerde sunulan hizmetlerdendir. Bunun için koltuk yıkama fiyatları hesaplanırken hizmetin evde verilmesi, fiyatlandırmada etkili faktörlerdendir. Yıkama hizmetleri [/i]ortalama 1(bir) ile 2.5 saat arası değişmektedir yıkama işleminin süresi. Bu süre koltuğun kirlilik derecesine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca koltukların minderli olup olmaması, her tarafının kumaş olup olmaması, kaç kişilik bir koltuk olduğu yıkama süresinde etkili olan faktörlerdendir. Koltuk yıkama öncesi incelenen koltuk için gerekli kimyasal ayarlanıp yıkama işlemine başlanır. Gerekli görülen bölgeler aşırı olmamak kaydı ile fırçalanır. Daha sonra vakumlama yapılır. Koltuk yıkama hakkında detaylı bir görsel bilgi almak için aşağıda verdiğimiz linkten koltuk yıkama videosunu izleyebilirsiniz. Koltuk Yıkama Videosu Koltukların kuruma süresi 6-10 saat arası değişmektedir. Koltuk Yıkama Fiyatları 85.00 tl ile 150.00 tl arasında değişmektedir.

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ