Bursa Koltuk Yıkama

Bursa’da koltuk yıkama işini profesyonel olarak 20 yıldır yapmaktayız. Diğer bazı firmalara da, bu konuda destek vermekteyiz. Koltuk yıkama işi iyi bir uzmanlık gerektiren, güvene dayalı bir iştir. Koltuğun iyi temizlenmesi, erken kuruması, koku yapmaması, leke kusmaması, lekelerin çıkarılması, kumaş ayrımı v.s dikkat edilecek hususlardan bazılarıdır. Evinize koltuk temizleme için gelen personelin bu konuda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olması sizlerin kötü sürprizlerle karşılaşmasını önleyecektir.

Koltuğunuz evinizin en çok kullanılan eşyasıdır. Hem dinlendiğimiz, hem misafir ağırladığımız, yattığımız en değerli eşyamız. Bu kadar fazla kullanılan bir koltuğun, koltuk bakımı da sık sık yapılmak zorundadır, 1 sene dolmadan bakım işlemi tekrarlanmalıdır.

Firmamız, yılların vermiş olduğu tecrübe, konusunda uzmanlaşmış ekibi ve kaliteli, insan sağlığına zarar vermeyen ekipman ve malzemeleri ile kusursuz temizliği ve hijyeni sizlere sunuyor. Kaliteli hizmeti uygun fiyata almak için haftanın 7 günü mesai saatlerinde bizi arayabilirsiniz.
Ev eşyalarınızın temizlenmesi konusunda hizmet veren firmamızı, diğer firmalardan ayıran bir çok farkımız vardır. Koltuğunuzun temizlenmesi için firmamızdan hizmet aldığınızda AYBA güvencesi ile hizmet alırsınız. Yılın 12 ayı en uygun fiyatlarımızla firmamız, hizmetinize hazır beklemektedir. Yaz yada kış bizim için fark etmiyor, her mevsimde koltuk yıkama hizmetlerini yapacak ekipmanlarımız mevcuttur. Siz kararınızı verin gerisini bize bırakın. Hijyen ekiplerimiz siz çayınızı yudumlarken çok kısa sürelerde eşyalarınızı mis kıvamına getireceklerdir.

sipariş için : 224 85 71

SİPARİŞ