Bursa Hali Yikama

Bursa Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkama fabrikasında, halı yıkama işlemi ciddiye alınan bir iştir.Halının temiz olması, ilmik aralarının temizlenmesi, lekelerin çıkarılması, mikroptan arındırma, atık bırakmama, deformasyon, yapısal değişim, tamir, hav kontrol, kurutma, renk analizi, iplik tanımlama, boyanın incelenmesi, astar kontrol, imalat hataları v.b gibi. Bütün bunların tam anlamı ile yerine getirilmesi bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Yaklaşık 20 yıldır halı yıkama koltuk yıkama ve  stor perde yıkama hizmeti vermektedir firmamız.

Değişen ve gelişen hizmet kollarımız için sürekli personel eğitim desteği vermektedir. Fabrikamızda yapılan işlemler, yaşanan eksikli veya aksaklıklar, arızi durumlar ve çözüm yolları, yeni yöntem sonuçları, aylık öneriler, kayıt altına alınarak, gelecek dönemlerde yaşanabilecek olası veya olma ihtimali bulunan tüm problemler için çözüm niteliğinde kaynak oluşturmaktadır. Halılar kendi içerisinde çeşitlere ayrılmaktadır. Bu çeşitlilik yıkama tekniğinde de değişikliklere sebep olmaktadır. Çünkü halıların yıkamaya tepkileri farklı olabilmektedir. Koltuklarda ise kumaş türlerindeki farklılık, kir durumu, lekenin miktarı ve çeşidi, aksesuarları yıkama da farklılığa sebep olmaktadır.

Stor perdezebra perdekatlamalı perde, dekor perde, kruvaze perde hepsinin özellikleri farklı, evden söküm şekli farklı, uygulama şekilleri farklı olmaktadır. Personelimiz bu konuda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip ve donanımlıdır. Belirli dönemlerde yapılan eğitim toplantıları ile de bu bilgiler pekiştirilmektedir. Çalışmalarımızın sonuçları müşteri geri dönüş ve müşteri görüşmeleri ile de teyit edilmektedir.

SİPARİŞ