ayba
 
 
 
Makaleleri sırala: Tarih | Popülarite | Okunma | Alfabetik

mağaza temizliği

Yazar: aybatemizlik Tarih 27-01-2016, 02:57, Gösterim: 869

Mağaza Temizliği Nasıl Yapılır- - -

Zamanımızın büyük kısmını geçirdiğimiz ofisler, iş yerlerimiz, alış veriş merkezlerinin temizliği, yaşadığımız evimiz kadar önemlidir. Firmamın mağaza temizliklerinde tavandan zemine , raflardan , camlara kadar bütün temizliği profesyonel ekip ve ekipmanlarla gerçekleştirir. Mağazanızın periyodik temizliği konusunda size özel seçenekler sunulmaktadır.

Mağaza temizlikleri sabah açılıştan önce yapılmalıdır. Personele gerekli eğitimi vererek sürekli aynı personelle çalışmak, mağaza temizliğindeki memnuniyeti sağlamada önemli rol oynar. Mağaza temizliği cam silme, süpürme, paspas yapma, toz alma v.b. içerikleri kapsamaktadır. Mağaza zeminlerinin periyodik olarak makinelerle yıkanması ve cilalanması da çok önemlidir. Müşteri gönül rahatlığı ile alış verişini yapmalıdır.

Kategori: Temizlik / Mağaza Temizliği

 

mağaza temizliği

Yazar: aybatemizlik Tarih 27-01-2016, 02:57, Gösterim: 832

Mağaza Temizliği

Mağaza Temizliği Mağaza temizliği dendiğinde genellikle alışveriş merkezlerinde bulunan m2 bazında genellikle büyük, çalışma süreleri sabah 10:00 ila gece 23:00 arasında olan ve 365 gün sürekli hizmet veren yerler akla gelmektedir. Bu mağazalarda periyodik ve genel olmak üzere iki çeşit hizmet sunulmaktadır. Periyodik temizlik hizmetleri sabah 8:00 ila 10:00 arası veya akşam 23:00'ten sonra verilmekte. Genel temizlik ise belirlenen gün ve zamanda gerçekleştirilmektedir. Mağaza temizliği genellikle günlük yapılan temizlik türüdür. Firmamız bu konuda iyi referanslara sahiptir. Bursa'da Zafer Plaza, Carrefour, Koruparta hizmet vermiş olan firmamızın çalıştığı mağazalara referanslarımız bölümünden ulaşabilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Kategori: Temizlik / Mağaza Temizliği