Kruvaze Perde Nasıl Temizlenir?

Kruvaze Perde Yıkama

Kruvaze Perde Temizleme
Kruvaze Perde Temizleme


Kruvaze Perde: Kruvaze perdeler eskiden tül perde olarak kullandığımız düz perdelerin mekanizmalar yardımı ile çeşitli yönlerde açılarak kullanılan perde türleridir. Bu perdeler genellikle ip mekanizmalı olup ortadan iki yana doğru açılmaktadırlar.
Önceleri düz tül kullanımında tüller, ya sağa veya sola çekilerek cam açılırdı. Fakat bu perdeler bir kaç değişik şekilde kullanılarak evlerde güzel hoş görüntü sergilemektedir.
Bu perdeler ağır ve iki taraf birleşik veya ayrık olabilmektedir. Ağır olmalarından dolayı yıkanmalarında zorluklar yaşanabilmektedir. Genellikle evlerdeki makinelerde sıkışırlar veya hiç girmezler. Sıkışık olması tam anlamı ile durulanamaması, tam olarak renklerinin açılmaması anlamına gelmektedir. O yüzden bu perdelerin uygun koşullarda ehil kişilerce temizlenmesi yerinde bir davranış olacaktır.
Bir diğer önemli nokta da bu perdelerin mekanizmalardan sökülüp tekrar takılması işlemidir. Bu işleminde bilinçli yapılmasında fayda vardır.
Yaklaşık 17 yıldır hizmet veren firmamız deneyimli personelleri, yeterli bilgi ve tecrübesi ile sizlere bu konuda hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

 

One thought on “Kruvaze Perde Nasıl Temizlenir?

Bir cevap yazın