Koltuktaki Çay Lekesi Nasıl Çıkar ?

Koltuktaki Çay Lekesi Nasıl Çıkar ?

Koltuktaki Çay Lekesi

Koltuklar evin vazgeçilmez dekorları dır. Günlük hayatta ; oturmak, dinlenmek, yatmak gibi bir sürü işe yarayan koltuklar çeşitli lekelere maruz kalabilmektedirler. Çay da bunlardan biridir. Demlikle dökülebileceği gibi bardaktanda dökülerek leke oluşturur.

Koltuktaki Çay Çay Lekesi Nasıl Çıkar?

Koltuğunuza çay mı döküldü? Panik yapmayın!.. İlk olarak çayın fazlasını almak için yemek kaşığı kullanın. Yemek kaşığını Koltuğun üzerindeki tüylere bastırıp kaydırarak çayın kaşığa dolmasını sağlayın. Akabinde havlu kağıtla kalan ıslaklığı alın. Koltuğun altında birikinti varsa onuda kurulayın. Daha sonra hafif deterjanlı su ile ıslatılmış bezle lekenin olduğu yere tampon yapın son olarak ılık su ile durulayıp o bölgeyi kurulayın.

Leke şampuanı ile çıkmazsa, beyaz ispirto ile ya da % 10 oranında amonyak ilave edilmiş su ile tampon yapınız.

Buradaki işlemlerden sonuç alamadığınızda veya lekeler zorlu olduğunu düşünüyorsanız AYBA Temizlik ve Halı Yıkama’dan Halı YıkamaKoltuk Yıkama ve Stor Perde Yıkama konusunda uygulamalı yardım talep edebilirsiniz.
Sipariş İçin : 0224 224 8571

UYARI: Burada verilen leke çıkarma yöntemleri bilgi amaçlıdır. Bu işlemleri uygularken ürünlerinizin yıkama ve temizleme talimatlarını mutlaka inceleyiniz. Oluşabilecek olumsuzluklardan AYBA Temizlik ve Halı Yıkama sorumlu tutulamaz.

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ