Giysilerdeki Yağ Lekesi Nasıl Çıkar ?

Giysilerdeki Yağ Lekesi Nasıl Çıkar ?

Giysilerdeki Yağ Lekesi Nasıl Çıkar

Yağ:

Yemeklik yağ olabileceği gibi kimyasal içerikli yağlarda vardır.

Giysilerdeki Yağ Lekesi

Giysilerde genelde yemek yapımı esnasında veya yerken, kimyasalları ise bir bakım esnasında değişik şekillerde elbisemize bulaşabilir, dökülebilir.

Giysilerden Yağ Lekesi Nasıl Çıkar ?

Yağ lekelerinde bitkisel içeriklilerde genelde bulaşık deterjanı mükemmel sonuçlar verir. Fakar kaliteli bir deterjan ve içerisinde ağartıcı katkısının olmamasına özen gösteriniz. Temizlik şekli çay lekesinde olduğu gibidir.

Kimyasal Leke Çıkarma Yöntemi:

 

KATRAN/MAKİNE YAĞI/FUEL OİL

Tiner veya perkloretilen ile tampon yapınız, sonra şampuanlayınız. Beyaz ispirto ile işlemi tekrarlayıp, tekrar şampuanlayınız.

SALÇA/SOS/YAĞ/TEREYAĞI

Tiner veya perkloretilen ile tampon yaptıktan sonra şampuanlayınız. İz kalırsa % 5 oranında amonyak ilave edilmiş su ile tampon yapınız.

Buradaki işlemlerden sonuç alamadığınızda veya lekeler zorlu olduğunu düşünüyorsanız AYBA Temizlik ve Halı Yıkama’dan Halı YıkamaKoltuk Yıkama ve Stor Perde Yıkama konusunda uygulamalı yardım talep edebilirsiniz.
Sipariş İçin : 0224 224 8571

UYARI: Burada verilen leke çıkarma yöntemleri bilgi amaçlıdır. Bu işlemleri uygularken ürünlerinizin yıkama ve temizleme talimatlarını mutlaka inceleyiniz. Oluşabilecek olumsuzluklardan AYBA Temizlik ve Halı Yıkama sorumlu tutulamaz.

Bir yanıt yazın

SİPARİŞ