Halı Yıkama Fiyatları

Bursa Halı Yıkama Fiyatları

halı yıkama fiyatları

Halı Yıkama Fiyatlarından önce fiyatları etkileyen durumları incelemek gerekir. Bölgemizde hizmet veren firmaların bir kısmı kayıtlı çalışan, bir kısmı ise merdiven altı tabir edilen firmalardan oluşmaktadır.
Kayıtlı çalışan halı yıkama firmaları içerisinden bir kısmı da bu işi gelişi güzel yapan gurubu oluşturmaktadır. Hal böyle olunca piyasada fiyat değişikliklerinin olması kaçınılmaz.
Bazı firmalar sadece kendi ilçe veya mahallelerinde hizmet verirken bir kısım halı yıkamacılar da tüm Bursa geneline hizmet vermeye çalışmaktadır. Tüm Bursa geneline hizmet veren halı yıkama Şirketleri’nin sipariş yoğunluğuna göre servis düzenlemesi de uyguladığı fiyat politikasını etkilemektedir.
Şimdi yukarıdaki açıklamalarımızın ışığında sizlere Bursa’da halı yıkamacılar arasında genel olarak geçerli olan ortalama fiyatları aşağıda bilginize sunuyoruz.

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatları, genellikle piyasa konumuna göre belirlenmesine rağmen, firmalar kendi pozisyonlarına göre de fiyatları belirlemektedirler.
Yıkama hizmeti veren firmalar bölge ve şehirlere göre de fiyatları belirlemektedirler. Bölgelerde veya şehirlerde diğer firma rekabetleri, ham madde temini, personel maliyetleri ve servis maliyetleri fiyatları etkileyen en önemli kriterler.
Bursa halı yıkama fiyatları konusunda diğer illere nazaran daha kararlı ve farkların fazla olmadığı şehirler arasındadır. Bunun en önemli sebeplerinin başında halı yıkamacıların belirli dönemlerde bir araya gelmesidir.

Bu toplantılarda halı yıkamanın durumu, yaşanan sıkıntılar ve çözümleri, diğer firmaların sektöre ne gibi bir getiri sağladığı, alınacak tedbirler v .s. konular görüşülüp tartışılmaktadır. Bu toplantılarda yeni yıl için yıkama fiyatları da kararlaştırılmaktadır. Kararlaştırılan bu halı yıkama fiyatları, koltuk yıkama fiyatları, stor perde yıkama fiyatları en asgari düzeyde korunmaktadır.

Genellikle bu alınan karar tam anlamı ile uygulanamasa da piyasa fiyat dalgalanması en asgari ölçülerde sağlanmış olmaktadır. Bu da firmaların gelecek için daha umutla bakmalarına ve yeni yatırım yapabilmelerine, değişen koşullara uyum sağlamalarına, çalışan personelde ödenen ücretlerde daha adaletli davranabilmesinde itici etkenlerden olmaktadır.
Bu yıl piyasalarda önü alınamayan zam dalgası, doların ve mazotun yükselmesine bağlı olarak bizlerin kullandığı petrol türevi maddelerin fiyatlarında ki uçuk değişimler bizleri fiyat değişikliğine götürmüş fakat bizler ise rutin yıllık fiyat değişimini bekleyerek bu değişimi yine aralık ayında yapmış bulunuyoruz.

Asgari ücret komisyonundan çıkan karar, petrol türevi ham maddelerdeki fiyat artışları nedeni, doların önlenemez yükselişi, petrole gelen günlük zamlar yüzünden önümüzü göremiyoruz. Bu durumun ne kadar süreceği veya ne kadar kötüye gidebileceği konusunda bir öngörümüz yok.

Bu sebeple yapılan halı yıkamacılar toplantısında çıkan karar gereği Mayıs 2022 tarihine kadar geçerli olmak kaydı ile Makine Halısı Yıkama Fiyatı taban olarak 10.00 tl olarak kararlaştırılmış diğer ürünlerin fiyatları ise aşağıda bilginize sunulmuştur.
Yeni yılımızın tüm halı yıkama firmalarına ve müşterilerimize memnuniyet verici geçmesini temenni ederiz.

–MAKİNA HALISI – 10 TL Şubat ayına kadar
–HALIFLEX – 10 TL
–HALIFLEX BÜYÜK – 12 TL
–MAKİNA SAÇAKLI – 11 TL
–MAKİNA MERİNOS – 11 TL
–MAKİNA KOZA – 11 TL
–MAKİNA DEMİRCİ – 12 TL
–MAKİNA SİMLİ – 11 TL
–MAKİNA AKRİLİK – 12 TL
–MAKİNA AKRİLİK SAÇAKLI – 13 TL
–MAKİNA NEPAL – 13 TL
–MAKİNA NEPAL SAÇAKLI – 15 TL
–MAKİNA NEPAL SAÇAKLI YOLLUK – 15 TL
–MAKİNA ŞAGİ – 12.50 TL
–ŞAGİ STEP MAKİNA – 20 TL
–ŞAGİ YÜN – 25 TL
–ŞAGİ NUBUK – 25 TL
–İRAN HALISI – 30 TL
–MAKİNA YÜN – 17 TL
–YÜN ELDOKUMA – 25 TL
–YÜN ISPARTA HALI – 25 TL
–ÇİN YÜN HALI – 30 TL
–YÜN NEPAL ELDOKUMA – 30 TL
–İPEK HALI – 30 TL
–BAMBU MAKİNA – 20 TL
–BAMBU YÜN – 30 TL
–KAYMAZ HALI – 10 TL
–KAYMAZ SAÇAKLI – 11 TL
–KOYUN POSTU BÜYÜK – 80 TL
–KOYUN POSTU KÜÇÜK – 60 TL
–SÜNGER MİNDER KÜÇÜK – 60 TL
–SÜNGER MİNDER BÜYÜK – 80 TL
–BATANİYE TEK KİŞİLİK – 50 TL
–BATANİYE ÇİFT KİŞİLİK – 60 TL
–YORGAN ELYAF – 70 TL
–YORGAN PAMUK – 80 TL
–YORGAN YÜN – 80 TL
–YATAK ÖRTÜSÜ – 70 TL
–YATAK ÖRTÜSÜ 3 LÜ TAKIM – 90 TL
–YÜN DÖŞEK – 125 TL
–YAYLI YATAK TEK – 125 TL
–YAYLI YATAK ÇİFT KİŞİLİK – 150 TL
–KOLTUK TAKIMI – 250 TL
–KOLTUK ÇESTİR – 270 TL
–TEK ÇEKYAT – 1200 TL
–AYICIK KÜÇÜK – 60 TL
–AYICIK BÜYÜK – 90 TL
–OVORLOK – 10 TL
–STOR PERDE Çiftli – 20 TL
–STOR PERDE – 10 TL
–ZEBRA PERDE – 10 TL
–TÜL PERDE – 10 TL
–PERDE GÜNEŞLİK – 10 TL
–KRUVAZE PERDE – 8 TL
–KATLAMALI PERDE – 10 TL
–KURULUM PERDE – 15 TL
–FON PERDE – 8 TL
–KUMANDALI PERDE – 20 TL
–JALUZİ PERDE – 15 TL
–BLACKOUT PERDE – 10 TL

Bir cevap yazın

SİPARİŞ