Halıdaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?

Leke Çıkarma / Halıdan Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar? 10-02-2016, 11:01 1 406   

Halıdaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?
Tükenmez Kalemler 
Günlük hayatta sık kullandığımız evin ötesinde berisinde unuttuğumuz tükenmez kalemler en çok koltuklarda ve halılarda problem yaratmakta. Hele de o ortamda küçük bir çocuk ve tükenmez kalem bir arada ise Allah yardımcınız olsun. Artık karalamamı, Cin Ali'mi, çiçek mi bakarsınız ne varsa koltuğun halının üzerine geçirmiş. Böyle bir durumda ne yapabilirim diyorsanız makalemizin devamın da okuyun.
Halıdaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?
Halınızdaki tükenmez kalem lekesi için yardımcınız limon veya kolonyadır. Fakat leke ıslatılırken bir yandan havlu kağıtla tampon yaparak çözülen mürekkep emdirilmelidir. Eğer ıslak kuru vakomatınız var ise bununla da çekebilirsiniz. En son olarak sabunlu su ile siliniz.

Buradaki işlemlerden sonuç alamadığınızda veya lekeler zorlu olduğunu düşünüyorsanız AYBA Temizlik ve Halı Yıkama'dan Halı Yıkama - Koltuk Yıkama ve Stor Perde Yıkama konusunda uygulamalı yardım talep edebilirsiniz. 
Sipariş İçin : 0224 224 8571


UYARI: Burada verilen leke çıkarma yöntemleri bilgi amaçlıdır. Bu işlemleri uygularken ürünlerinizin yıkama ve temizleme talimatlarını mutlaka inceleyiniz. Oluşabilecek olumsuzluklardan AYBA Temizlik ve Halı Yıkama sorumlu tutulamaz.

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle