Koltuktaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?

Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar? / Koltuktan Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar? 10-02-2016, 10:57 1 266   

Koltuktaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?
Tükenmez Kalemler
Günlük hayatta sık kullandığımız evin ötesinde berisinde unuttuğumuz tükenmez kalemler en çok koltuklarda problem yaratmakta. Hele de o ortamda küçük bir çocuk ve tükenmez kalem bir arada ise Allah yardımcınız olsun. Artık karalamamı, cin Ali'mi, çiçekmi bakarsınız ne varsa koltuğun üzerine geçirmiş. Böyle bir durumda ne yapabilirim diyorsanız makalemizin devamın da okuyun.
Koltuktaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?
Koltuğunuzdaki tükenmez kalem lekesi için yardımcınız limon veya kolonyadır. Fakat bunlarla leke ıslatılırken bir yandan havlu kağıtla tampon yaparak çözülmeler emdirilmelidir. Eğer ıslak kuru vakomatınız var ise bununlada çekebilirsiniz. En son olarak sabunlu su ile siliniz.

Buradaki işlemlerden sonuç alamadığınızda veya lekeler zorlu olduğunu düşünüyorsanız AYBA Temizlik ve Halı Yıkama'dan Halı Yıkama - Koltuk Yıkama ve Stor Perde Yıkama konusunda uygulamalı yardım talep edebilirsiniz.
Sipariş İçin : 0224 224 8571


UYARI: Burada verilen leke çıkarma yöntemleri bilgi amaçlıdır. Bu işlemleri uygularken ürünlerinizin yıkama ve temizleme talimatlarını mutlaka inceleyiniz. Oluşabilecek olumsuzluklardan AYBA Temizlik ve Halı Yıkama sorumlu tutulamaz.

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle