Koltuktaki Sakız Lekesi Nasıl Çıkar ?

Sakız Lekesi Nasıl Çıkar? / Koltuktan Sakız Lekesi Nasıl Çıkar? 10-02-2016, 05:52 1 655   

Koltuktaki Sakız Lekesi Nasıl Çıkar ?

Koltuktaki Sakız Lekesi Nasıl Çıkar ?

Koltuktaki Sakız Lekesi

Evde hiç memnun olmayacağınız durumlardan biridir halı veya koltuğunuza yapışan sakız. Çocukların bazende büyüklerin rahatlamak veya cansıkıntısını gidermek için çiğnedikleri sakız farkında olmadan koyduğunuz yerde bi şekilde halıya veya koltuğa düşebilir . Bi de daha sonra üzerine baskı olursa işte o zaman yapış yapış bir sakız lekesi ile karşılaşmanız içten bile değil.
Koltuktaki Sakız Lekesi Nasıl Çıkar?
Öncelikle sakızın alınabilecek miktarını koltuğunuzdan uzaklaştırın.Geriye kalan koltuktaki sakızın alınabilmesi için önce sakızın üzerine bir buz kalıbı koyarak sakızı dondurun. Donduktan sonra katılaşan sakızı bir kaşık yardımı ile kazıyın. Geriye sakız kalıntısı kalmış ise deterjanlı suya batırılmış havlu kağıt veya bezle tampon yaparak bastırın daha sonra bölgeyi kurulayın.
Kimyasal Leke Çıkarma Uygulaması:
Sakızın kabasını aldıktan sonra Perkloretilenle tampon yapınız.
Buradaki işlemlerden sonuç alamadığınızda veya lekeler zorlu olduğunu düşünüyorsanız AYBA Temizlik ve Halı Yıkama'dan Halı Yıkama - Koltuk Yıkama ve Stor Perde Yıkama konusunda uygulamalı yardım talep edebilirsiniz.
Sipariş İçin : 0224 224 8571


UYARI: Burada verilen leke çıkarma yöntemleri bilgi amaçlıdır. Bu işlemleri uygularken ürünlerinizin yıkama ve temizleme talimatlarını mutlaka inceleyiniz. Oluşabilecek olumsuzluklardan AYBA Temizlik ve Halı Yıkama sorumlu tutulamaz.

Benzer Paylaşımlar

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle