Halıdaki Çimen Lekesi Nasıl Çıkar?

Çimen Lekesi Nasıl Çıkar? / Halıdan Çimen Lekesi Nasıl Çıkar? 10-02-2016, 02:43 1 437   

Halıdaki Çimen Lekesi Nasıl Çıkar?
Çimen Lekesi
Genellikle çocuklarda rasladığımız bazen de biz yetişkinlerin başına gelebilen çimen lekesi "hayatta çıkmaz" denilse de aslında çok da zor değildir çıkarılması.
Halıdaki Çimen-Ot lekesi nasıl çıkar ?
Eğer ot-çimen lekesi yeni oluştuysa sıcak su ve sabunla bu lekeyi kolayca çıkarabilirsiniz. Eğer üzerinden biraz zaman geçmişse ve kurumuşsa, çimen-ot lekesini çıkarmak biraz daha zor olacaktır. Fakat her şeyin bir yolu var.
Halınızın görünmeyen bir yerinde ilk olarak denemek şartı ile sulandırılmış sirke ile silim yapabilirsiniz. Suyunuz ılıktan daha sıcak olmalı ve daha sonra durulama yapınız.
Buradaki işlemlerden sonuç alamadığınızda veya lekeler zorlu olduğunu düşünüyorsanız AYBA Temizlik ve Halı Yıkama'dan Halı Yıkama - Koltuk Yıkama ve Stor Perde Yıkama konusunda uygulamalı yardım talep edebilirsiniz.
Sipariş İçin : 0224 224 8571

UYARI: Burada verilen leke çıkarma yöntemleri bilgi amaçlıdır. Bu işlemleri uygularken ürünlerinizin yıkama ve temizleme talimatlarını mutlaka inceleyiniz. Oluşabilecek olumsuzluklardan AYBA Temizlik ve Halı Yıkama sorumlu tutulamaz.

Benzer Paylaşımlar

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle